Contact opnemen
Commerciële en technisch adviseurs
René Tichelaar
René Tichelaar
Verkoopleider Noord-Oost Nederland r.tichelaar@nelfkoopmans.nl
Myron Dokter
Myron Dokter
Verkoopleider / Key Account Manager m.dokter@nelfkoopmans.nl
Peter Paul v/d Ven
Peter Paul v/d Ven
Commercieel Technisch Adviseur p.vandeven@nelfkoopmans.nl
Maurice Joosen
Maurice Joosen
Technisch Adviseur m.joosen@nelfkoopmans.nl
Sytze Huizenga
Sytze Huizenga
Commercieel Technisch Adviseur s.huizenga@nelfkoopmans.nl
Sander Prins
Sander Prins
Commercieel Technisch Adviseur s.prins@nelfkoopmans.nl
Bas Wasser
Bas Wasser
Accountmanager DHZ b.wasser@nelfkoopmans.nl
Orders en bestellingen
Orders en bestellingen
Orders en bestellingen
bestellingen@nelfkoopmans.nl
Marketing en PR
Marketing
Marketing
marketing@nelfkoopmans.nl
Adviesservice
Technische Ondersteuning
Technische Ondersteuning
adviesservice@nelfkoopmans.nl

Bezoekadres:
Nieuweweg 5, 9073 GN Marrum
Telefoon: 0518-418000

 

Werkmaatschappijen Nelf/Koopmans-groep:

Nelf Lakfabrieken B.V.
Handelsregisternummer: 02000190

 

P.K. Koopmans Lakfabrieken B.V.
Handelsregisternummer: 01082685

 

DV Marrum B.V. (t.h.o.d.n. Drenth Verven Marrum)
Handelsregisternummer: 02002481

 

Nelf Marine Paints B.V.
Handelsregisternummer: 01112954

 

Nylo Food & Protective Coatings B.V.
Handelsregisternummer: 63322587

 

De Nelf/Koopmans-groep bevat de bovenstaande werkmaatschappijen, die als rechtspersonen (besloten vennootschappen met beperkte aansprakelijkheid) elk zelfstandig in het economisch verkeer optreden.

© nelfkoopmans alle rechten voorbehouden2021

Deze uiting wordt gedaan door NelfKoopmans groep. Indien deze leidt tot transacties (leveringen, bestellingen etc.), zullen deze tot stand komen tussen enerzijds de werk bv die de verfproducten, diensten etc. levert en/of factureert en anderzijds de partij die afneemt.
Zie Algemene voorwaarden